Lastik

Lastik Ebatına Göre Alışveriş Yapın!

Toyota, Audi, Fiat, Renault ve Hyundai gibi popüler araç markaları için doğru lastik ebatını bulmak artık çok daha kolay! Servislet, geniş lastik seçenekleriyle her araç tipine uygun çözümler sunarak lastik alışverişini kolaylaştırır.

Aracınızın performansını mükemmelleştirmek ve sürüş deneyiminizi güvenle sürdürmek için doğru lastik ebatını seçmek kadar önemli bir adım yoktur. Servislet olarak her türlü araç için uyumlu lastik ebatları sunuyor, yolculuklarınızı en üst düzeyde keyifli ve güvenli bir hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Tüm Markalar
Tüm Ebatlar
Lastik Ebatınızı Nasıl Bulabilirsiniz?
Her aracın farklı özellikleri olduğu gibi, lastik ebatları da araçtan araca farklılık gösterir. Lastik ebatları genellikle aracın yan tarafındaki lastik etiketinde veya araç kullanım kılavuzunda bulunur. Lastiğin yanak kısmında bulunan bu bilgilerde P lastik sınıfı anlamına gelir, diğer bir yaygın sınıf ise hafif kamyonlara yönelik LT'dir. Bundan sonraki ilk sayı genişlik, eğik çizgiden sonraki sayı da bir lastiğin yanak yüksekliği ile genişliği arasındaki oranıdır. R ise lastiğin yapı tipini belirtirken yanındaki sayı da lastiğin takılacağı jantın çapını ifade eder.

En Popüler 8 Jant Lastik Ebatları

En Popüler 16 Jant Lastik Ebatları

En Popüler 17 Jant Lastik Ebatları

En Popüler 18 Jant Lastik Ebatları

En Popüler 23 Jant Lastik Ebatları

En Popüler 24 Jant Lastik Ebatları

CANLI DESTEK

Hafta içi: 09:00 - 18:00

Cumartesi: 09:00 - 13:30

Kampanyaları Kaçırma

Servislet kampanyaları ile ihtiyacınız olan ürün ve hizmetleri en uygun fiyata ve cazip ödeme seçenekleri ile satın alın.