Servislet’ten şirket araçlarınızın ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler!
Şirket araçlarınızın ihtiyacı olan lastik ve ek servis hizmetlerine Servislet’in kurumsal çözümleri ile kolayca ulaşın ve avantajlardan yararlanarak satın alın.
Servislet Kurumsal Avantajları
Araçlarınıza uygun lastikleri kolayca bulun!
Araçlarınızı Servislet sistemine yükleyerek aracınıza uygun tüm lastikleri görüntüleyebilirsiniz. Böylece lastik ebatları ile arama yapmanıza gerek kalmaz ve ihtiyacınız olan lastikleri kolayca satın alabilirsiniz.
Toplu arama özelliğinden yararlanın, zamandan tasarruf edin!
Tüm araçlarınıza uygun lastikleri tek sayfada görüntüleyebilir, ihtiyacınıza uygun lastiği kolayca seçebilir ve hemen satın alabilirsiniz.
Daha çok al, daha az öde!
Toplu satın alımlarda avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Araçlarınız için ihtiyacınız olan lastik ve ek servis adedi arttıkça daha az ödersiniz.
Ürün ve hizmetleri birlikte satın al!
Servislet’te lastik ve ek servisleri birlikte satın alır ve randevu sistemi ile tüm işlemlerinizi tek seferde halledersiniz. Araçlarınızın ihtiyacı olan lastiği seçerek, randevu ile servis noktasına gider ve lastik sökme takma, lastik balansı, nitrojen dolumu gibi birçok ek servisten kolayca yararlanabilirsiniz.
Avantajlı ödeme şekillerinden yararlanın!
Servislet’in çalıştığınız bankalarla kurduğu iş birlikleri sayesinde taksit planlarından yararlanabilir, alışveriş kredisi ile ihtiyaçlarınızı satın alabilir ve her zaman en avantajlı ödeme şeklinden yararlanabilirsiniz.
Deneyimli destek ekibimiz her zaman yanınızda!
Ürün ve servisler hakkında detaylı bilgi, satın alma işlemleri, randevu planlaması gibi sürece dair tüm konularda deneyimli destek ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an size yardım etmeye hazırdır. Size özel her zaman ulaşabileceğiniz müşteri temsilciniz sizin için burada.
Ürün çeşitliliği
Servislet Kurumsal’ın marka ve model çeşitliliği oldukça zengindir. Geniş ürün portföyü ile her araç tipine, her ebatta ve her ihtiyaca uygun lastik çeşitlerine kolayca ulaşırsınız.
Özel teklif
Araçlarınız için ihtiyacınız olan ürün ve servisler için özel teklifler talep edebilir böylece sizin istediğiniz ürün ve servis adedine göre çok daha avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
DAHA UYGUN FİYATLAR

Servislet Kurumsal’ın avantajlı fiyatlarından yararlanın, araçlarınızın ihtiyacı olan lastik ve ek servisleri indirimli fiyatlara satın alın.

SİZE ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Size özel her zaman ulaşabileceğiniz deneyimli müşteri temsilcilerimiz tüm satın alma süreçlerinde size destek vermek için burada.

EK SERVİS HİZMETLERİ

Lastik sökme takma, lastik balansı, lastik oteli gibi ek servis hizmetlerinden yararlanın, zamandan tasarruf edin.

Servislet Kurumsal’a Hemen Başvurun!

İhtiyacınız olan lastik ve ek servis hizmetlerini kolay, hızlı ve daha uygun fiyatlara satın almak için formu doldurun, deneyimli destek ekibimiz size dönüş yapsın.
Daha fazla bilgi almak için; kurumsal@servislet.com
CANLI DESTEK

Hafta içi: 09:00 - 17:30

Cumartesi: 09:00 - 13:30