Lastik

Servislet Kafa Rahatlığı Garantisi

Servislet “kafa rahatlığı garantisi” kaliteli hizmet, kolay ödeme çözümleri ve tüm deneyim boyunca uçtan uca güçlü müşteri desteği ayrıcalığı sunar.

KALİTELİ HİZMET

Servislet bünyesindeki tüm hizmetler, müşterilerimize yüksek kalitede deneyim sunmak amacıyla önceden taranır.

BEKLENMEDİK ÜCRETLER YOK

Tüm bayilerin, hizmetlerini müşterilerimize sunmadan önce ilk tekliften itibaren fiyatları gözden geçirmesi gerekir.

GÜVENLİ ÖDEME

Servislet üzerinden yapacağınız çevrimiçi satın alma işlemleri kolay ve güvenlidir. Taksit, alışveriş kredisi ve çoklu kredi kartı ödeme opsiyonları ile alışveriş deneyiminizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Güvenle Randevu Oluşturun

Aracınızın ihtiyacı olan tüm ürün ve ürüne bağlı hizmetleri sizin için kolayca ulaşılabilir hale getiriyoruz.

Servislet güvenilir markalar ve lisanslı üreticiler ile anlaşma sağlıyor ve müşteriler arasında dijital köprü kuruyor. Böylece müşterilerine güvenli ve kolay bir satın alma deneyimi sunuyor.

Servislet destek ekibi her zaman yanınızda

Servislet müşteri hizmetlerine 0850 302 05 02 telefon numaralı müşteri hizmetleri hattından, servislet.com üzerinden canlı destekten ve destek@servislet.com’a e-posta atarak ulaşabilir, ürün ve hizmetler ile ilgili destek taleplerinize ve tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Üye olun, aracınızı sisteme kaydedin ve aracınızla ilgili tüm bilgilere kolayca erişin

Servislet ile aracınızın lastik değişim tarihlerini, servis hizmet geçmişini ve aracınıza uyumlu orijinal yedek parçaları takip edebilmek için aracınızın yılı, markası, modeli gibi özellikleri sisteme girmeniz yeterli.

SERVİSLET “KAFA RAHATLIĞI” GARANTİSİ NELERİ KAPSAR?
SERVİSLET “KAFA RAHATLIĞI” GARANTİSİ NELERİ KAPSAR?

Servislet “kafa rahatlığı” garantisi, servislet.com üzerinden alınan tüm ürün ve ürüne bağlı hizmetleri kapsar. Randevu oluşturma, ödeme yöntemleri ve çevrimiçi satın alınan ürün ve ürüne bağlı hizmetler ile alakalı tüm işlemlerde kafa rahatlığınızı garanti eder. Ancak, servislet.com dışından satın alınan hizmetlerde bu garanti sunulmaz.

SERVİSLET “KAFA RAHATLIĞI” GARANTİSİ NASIL ÇALIŞIR?
SERVİSLET “KAFA RAHATLIĞI” GARANTİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Servislet, aracınızın ihtiyacınız olan tüm ürün ve hizmetleri güvenilir markalar ve yetkili bayileri ayrıcalığıyla sizin için tek bir dijital platformda bir araya getirir. İhtiyacınız olan hizmeti, bu hizmeti almak istediğiniz konumu seçtikten ve randevu zamanını belirleyip kolay ve güvenli çevrimiçi ödemenizi yaptıktan sonra “kafanızın rahatına” bakabilirsiniz. “Kafanızın rahatına” giden yolda da destek ekibimiz her türlü sorunuzda yanınızda olacaktır.