Lastik

Hakkımızda

Servislet otomotiv sektöründeki ürün ve hizmet satıcılarının dijital dönüşümünü sağlayan teknoloji girişimidir. 2017 yılında Ankara’da kurulan Servislet, önce Türkiye ve sonra yurtdışı olmak üzere otomotiv sektörüne yönelik dijitalleşmenin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Otomotiv sektöründeki tüm oyuncuları sunduğu teknoloji çözümleri ile pazar yerine ek olarak otomotiv sektörü özelinde SAAS ve yapay zeka ürünleri de geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

Servislet Pazaryeri

Servislet.com ve Servislet mobil uygulamaları otomotiv sektöründe ürün ve hizmetleri aynı platformda satışının yapılabilmesine olanak sağlaması ile sektördeki girişimlerden ayrılarak Türkiye'de bir ilki temsil etmektedir. Markaları ve yetkili bayilerini Servislet’e entegre ederek dijitalleşmenin öncüsü olup, müşterilerine uçtan uca kolay ve avantajlı satın alma deneyimi sunar. Buna ek olarak Servislet Kurumsal ile de şirket araçlarının ihtiyaçlarını toplu satın alımlarla avantajlı şekilde sunar. 

Otomotiv sektöründeki markaları, Servislet platformu aracılığıyla tüm bayilerini "online" hizmet ve ürün satışına entegre ederek performanslarını ve karlılıklarını arttırabilmektedir. Servislet, markaları dijital dünyaya adapte etmesinin yanı sıra, servislet.com ve Servislet mobil uygulamaları özelinde inşa etmiş olduğu pazaryeri aracılığıyla satıcıların çevrimiçi görünürlüğünü geniş kitlelere yaymaktadır. Böylece Servislet platformu aracılığıyla ürün ve hizmet sağlayıcılarının geniş kitlelere yayılması ile kullanıcılarının araçlarına dair ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve hizmetlere de daha kolay ve avantajlı ulaşabilmesi mümkün kılınıyor. 

Servislet Pazaryeri müşterilerine sunduğu uçtan uca hizmet ile araçlarının tüm ihtiyaçlarını tek bir platform üzerinden sunuyor. Araç sahipleri; lastik, oto ekspertiz, oto kuaför, periyodik bakım ve yedek parça gibi araçları için tüm hizmet ve ürünlere Servislet’in geliştirdiği pazaryeri ile güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Ek olarak kurumsal müşterilerine sunduğu toptan satış hizmeti ile de şirket araçlarının ihtiyaçlarını çok al az öde mantığıyla daha avantajı sunuyor. 

 

Servislet Pro

Otomotiv sektöründeki ürün ve hizmet sağlayıcıları ile 2017’den beri pazaryeri düzleminde çalışan Servislet edindiği sektörel tecrübeler ile marka ve yetkili bayilerinin kullanması için bir SaaS ürünü olan Servislet Pro’yu geliştirmiştir. Servislet Pro otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bayilerin iş süreçlerini, müşteri ilişkilerini ve e-ticaret faaliyetlerini yönetebildikleri entegre web ve mobil tabanlı uygulamadır. Uygulamanın en önemli özelliği müşteri ve araç kayıtlarının farklı kanallardan sağlanmasıdır. Çevrimiçi, çevrimdışı ve üçüncü taraf entegre kurgularıyla müşteri verilerini bireysel, kurumsal ve filo olarak kategorize eder. 

Aracı Merkeze Koyan Platform

Servislet; pazaryeri kurgusu, geliştirdiği SAAS ve yapay zeka ürünleri ile aracı merkeze koyarak hem otomotiv sektöründeki oyunculara hem de araç sahiplerine 360 derece hizmet sağlıyor. Pazaryerindeki araç ekleme senaryosu ile müşteriler araçlarına dair tüm bilgileri kolayca takip edebiliyor. Araca uyumlu lastik, yedek parça, periyodik bakım gibi hizmetleri tespit ederek araç özellikleri ile ihtiyaçları eşleştiriyor. Böylece servis hizmet geçmişini, aracın lastik değişim tarihlerini ve araca uyumlu orjinal yedek parçaları da Servislet üzerinden takip ederek daha kolay ulaşılabiliyor.