Lastik

Servislet Lastik
Satın Alma Deneyimi
Nasıl Çalışır?

Sizlere yepyeni bir deneyim sunan Servislet İle aracınızın ihtiyaçlarını birkaç basit adımda tamamlayabilirsiniz.
1
Ürün Seç Aracınız için en uygun ürün ve servisi seçip sepetinize ekleyin.
2
Randevu Al Tercih ettiğiniz randevu tarihini ve saatini belirleyin, onaya gönderin.
3
Ödemeni Yap Satın alma işleminizi kolayca tamamlayın ve ürünlerinizi teslim alın.
4
Montaj İçin Gel Deneyiminizi değerlendirin ve yorum yazın.

Servislet Üzerinden Satın Almanın Avantajları

GÜVENLİ Servislet üzerinden yapacağınız online satın alma işlemleri güvenlidir. Tüm ödeme işlemlerinde 3D Secure Sistemi kullanılır, kredi kartı bilgilerinizin kaydı tutulmaz, ödeme ekranları ve bankalar arasındaki bilgi alışverişi tamamen kriptolanmış şekilde gerçekleşir.
KOLAY SATIN ALMA Satın alma işlemi oldukça kolaydır. Basit ve anlaşılır kullanıcı deneyimine sahiptir, satın alma işlemleri basitleştirilmiştir, her adımda sizi yönlendirir ve doğru işlemleri yaptığınızdan emin olursunuz.
UYGUN ÖDEME Ürünlerin, ücretli ve ücretsiz servislerin, indirimlerin ve vergilerin detaylı dökümünü içerir. Ödeme yöntemini seçebilir ve güvenle işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
ONAYLANMIŞ RANDEVU Satın alma işleminizden sonra, tercih ettiğiniz randevu tarihi ve saati seçtiğiniz servis noktası tarafından onaylanır. Böylece hizmet ve servislerin randevu zamanında hazır olması sağlanır.
MÜŞTERİ DESTEĞİ Ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirme, satın alma işlemleri, randevu planlaması gibi sürece dair tüm konularda deneyimli destek ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an size yardım etmeye hazır.
KARGO DERDİ YOK Kargo derdi olmadan ve beklemeden randevu zamanında ürünlerinizi teslim alın ve ek servislerden faydalanın.