Lastik

Lassa Wintus 2

Binek Araç / Otomobil
Kış
Sağlamlıkta zirvede olan Wintus 2 lastik fiyatlarına ve özelliklerine şimdi göz atın!
₺3.027,36

'den başlayan fiyatlarla


3027.36
Lastik ebatlarınızı seçin (Tüm ebatları görüntüle)
Genişlik
Yükseklik
Jant Çapı

Lassa Wintus 2, zorlu kış koşullarında üst düzey güvenlik ve dayanıklılık sunmak üzere özel olarak tasarlanmış bir lastiktir. 7 dereceden daha düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyan bir lastik hamuruna sahiptir. Bu özellikleriyle kış aylarında karşılaşılan ıslak, karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuşu ve fren performansı sağlar.

Lassa Wintus 2 Lastik Özellikleri

Karda Yüksek Çekiş: Lassa Wintus 2, buzlu ve karlı zeminlerde daha iyi performans sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek çekiş gücü ile kış koşullarında güvenli performans sunmaktadır. Bu sayede sürücüler karda, buzda ve çamurda zorlanmadan yollarına devam edebilirler.

Ekstra Sağlamlık: Lastik sırtı üzerinde yer alan geniş kanal ve oluklar, suyu hızla tahliye ederek suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlar. Bunun yanı sıra lastik, hızlı aşınmaya karşı dayanıklı yapıya sahiptir. Bu hem lastiğin ömrünü uzatır hem de lastik değiştirme masrafından sürücüleri kurtarır. Bu sayede sürücüler daha uzun kilometre yol kat edebilir.

Hızlı Su Tahliyesi: Lastik sırtındaki geniş kanal ve oluklar sayesinde suyu hızla tahliye ederek suda kızaklamaya karşı üst düzey dayanıklılık sağlar. Yağışlı hava koşullarında dahi etkili bir performans sergileyen bu özel tasarım, sürücüye güvenli bir yol tutuşu sunar. 

Güvenli Sürüş: Güçlendirilmiş karkas yapısı, lastiğin hasar almaya karşı direncini artırır. Kış mevsiminde kar, buz ve sert yol şartlarına karşı güvenilir bir performans sergiler. Bu özellikler, sürücülere her anlamda dayanıklılık ve güvenlik sunarak kış aylarında rahat bir sürüş deneyimi yaşatır.

Lassa Wintus 2 Lastik Değerlendirmeleri

Lastik Ebatları ve Fiyatları

Lassa Wintus 2

Lastik Ebatı
Araç Tipi
Lastik Etiketleri
Fiyat

15’’ Lastikler

215/65 R15 104T
KamyonetSUV-4x4Binek Araç
B
D
75
₺4.878,51

16’’ Lastikler

17’’ Lastikler

18’’ Lastikler

19’’ Lastikler

Lassa Lastik Ürün Aileleri