Goodyear EfficientGrip Performance 2 Lastik Yorumları

Binek Araç / Otomobil
Yaz

Yaz şartlarında Otomobil araç tipine uygun olan Goodyear EfficientGrip Performance 2 lastik yorumlarını inceleyerek kararınızı kolayca verin!

(84 Yorum) 2594.04
Rated 4.3/5 based on 84 reviews
Tüm ebatları görüntüle
Goodyear EfficientGrip Performance 2 lastikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tecrübelerinizi paylaşın ve diğer otomobil sahiplerine yardımcı olun.
Yorum Yap
Tyre Reviews

EfficientGrip Performance 2 Lastik Yorumları

Ford Focus 2.0 TDCI Titanium ile ortalama 32 kilometre sürüş sırasında %91 verim alınmıştır.
Araç Markası: Ford Araç Modeli: Focus 2.0 TDCI Titanium Sürülen Kilometre: 32
Bu lastikle 50.000 km'den fazla yol yaptım, sıfırdan... yani aşınmış değildim, çünkü hala yeterince lastik sırtı kalmıştı, ancak üçüncü sezonun başında lastikler oldukça gürültülü olmaya başladı ve bu da beni rahatsız ediyordu. çok fazla. kontrole götürdük ve lastiğimizi alırken yanakların biraz yumuşak olduğunu ama yine de güvenli ve normal şekilde sürülebilir olduğunu fark ettik. Eğer gürültü olmasaydı hâlâ onları kullanıyor olurdum. aslında kayınbiraderimde şu anda bunlara sahip ve hala güçleniyor.

lastik süper rahattır, süper yakıt tasarrufludur (onlardan sonra araca hiç yaklaşamayan Michelin Primacy 4+ taktım), tüm sürüş senaryolarında bol miktarda kavrama sunar (kış zamanı hariç, asla karda kullanılmak üzere tasarlanmamıştı) ), sessiz olun ve ... sadece gidin. Eğer arabayı değiştirdikten sonra bütçem kısıtlı olmasaydı, bunlar kesinlikle yeni arabama tekrar takılırdı.

Nissan Sentra ile ortalama 43500 kilometre sürüş sırasında %76 verim alınmıştır.
Araç Markası: Nissan Araç Modeli: Sentra Sürülen Kilometre: 43500
Genel yol kullanımının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir. Lastiklerimin %60'ından fazlası otoyollarda kullanılıyor ve 70.000 kilometreden fazla kilometre yapıyor. Diş derinliği artık yaklaşık 1,8~2,2 mm'dir. Başka marka lastiklere geçmek istemiyorsanız EGP2 en iyi seçimdir. Tekrar satın almayı düşünebilirim

Volkswagen Passat Estate 74kw diesel ile ortalama 1 kilometre sürüş sırasında %90 verim alınmıştır.
Araç Markası: Volkswagen Araç Modeli: Passat Estate 74kw diesel Sürülen Kilometre: 1
Dengeli, duyarlı.

Volvo s60 D5 (163) ile ortalama 0 kilometre sürüş sırasında %70 verim alınmıştır.
Araç Markası: Volvo Araç Modeli: s60 D5 (163) Sürülen Kilometre: 0
Lastikler iyiydi ama 8. ayda her yeri çatlamaya başladı. Türkiye çok sıcak bir yer ve bence bu lastik buraya uygun değil.

BMW 320i ile ortalama 1300 kilometre sürüş sırasında %44 verim alınmıştır.
Araç Markası: BMW Araç Modeli: 320i Sürülen Kilometre: 1300
Bunlar SON DERECE GÜRÜLTÜLÜ lastiklerdir. Arabam BMW F30 320 iA xDrive ve sahip olduğum kış lastikleri (Continental VikingContact 7) çok sessiz; lastiklerden neredeyse hiçbir şey duyamıyorum. Ama bu Goodyear yaz lastikleri - aman Tanrım... Düşük hızlarda bile korkunç bir gürültü. Islak koşullarda gürültü çok daha kötüdür.
Bunları aldığıma pişman oldum ve bunlarla sadece 2 000 km yol yapmış olmama rağmen onları başka bir markayla değiştireceğim.
İlginç bir şekilde Goodyear Efficient Grip 1 lastikleri BMW 530'umda iyi ve sessizdi ancak bu 2 versiyon sadece epik bir başarısızlıktı.

Hyundai i20 ile ortalama 3000 kilometre sürüş sırasında %83 verim alınmıştır.
Araç Markası: Hyundai Araç Modeli: i20 Sürülen Kilometre: 3000
5000 kilometre yol yaptım, ıslak ve kuru arasında çok dengeli bir lastik olduğunu düşünüyorum, herhangi bir yol tutuşu veya kırılma olmadan normal bir arabanın sınırlarını güvenle zorlayabileceğinizi düşünüyorum.
sorun.. Sanırım tekrar satın alırdım

Land Rover Freelander TD4 (BMW M47R) ile ortalama 19300 kilometre sürüş sırasında %86 verim alınmıştır.
Araç Markası: Land Rover Araç Modeli: Freelander TD4 (BMW M47R) Sürülen Kilometre: 19300
Bunlar şimdiye kadar sahip olduğum en iyi yaz lastikleri. Kuru yol tutuşu çok iyidir ancak ıslak zemin tutuşu bu lastiklerin olağanüstü olduğu yerdir. Arabam önden savrulmaya eğilimli, özellikle. döner kavşaklarda. Bu lastiklerle ön aksta en ufak bir kaymayı bile hissetmedim. Islak zeminde sert frenleme pahalıdır, hiçbir şekilde kayma olmadan son derece kontrollüdür. Suda kızaklama direnci mükemmeldir, sağanak yağışta (otoyolda duran su) yaklaşık 80 mil/saat hızla giderken yalnızca iki kez hafif suda kızaklama yaşadım. Geri bildirim fark edilir ve direksiyon tepkisi iyidir. Lastiklerin akıllıca kullanılması çok öngörülebilir ve dolayısıyla güvenlidir. Kat edilen kilometreyle, ömürlerinin 1/3'ünü doldurduklarını ve yaklaşık 5,5 ila 6 mm lastik sırtı kaldığını tahmin ediyorum (8 mm'nin biraz üzerinde başladı). Lastikler nispeten rahat ve çok sessizdir. Bu lastikleri her türlü koşulda çok fazla sürüş yapan, dengeli ve çok güvenli bir lastik isteyen herkese tavsiye ederim.

Peugeot 308 BlueHDI EAT6 ile ortalama 30000 kilometre sürüş sırasında %90 verim alınmıştır.
Araç Markası: Peugeot Araç Modeli: 308 BlueHDI EAT6 Sürülen Kilometre: 30000
Benim de kullandığım Michelin veya Continental'in aynı boyutuna kıyasla çok iyi bir lastik. Bunu Peugeot 308 1.6 l HDI Otomatik şanzımanda kullandım ve Goodyear'ın direksiyondan çok iyi bir geri bildirimi ve engebeli yollarda iyi bir konforu var. Bakımı otoyolda da sürdüm ve lastikten çok fazla değil rüzgardan dolayı ses daha fazla oluyor. Kullanırken keyif aldım ve sportif sürüş tarzında da benzer performansa sahip Michelin veya Continental ile karşılaştırıldığında daha iyi bir değere sahip. Michelin, Goodyear veya Continental'e kıyasla yollardan daha az geri bildirim alıyor.

Volvo V70 2.4 ile ortalama 40000 kilometre sürüş sırasında %91 verim alınmıştır.
Araç Markası: Volvo Araç Modeli: V70 2.4 Sürülen Kilometre: 40000
Gündelik sürüş için iyi, konforlu ve sessiz lastik.

Islak zeminde de iyi kavrama.

Tavsiye ederdim ve tavsiye ederdim.

Ve onları tekrar satın aldım.

Suzuki Vitara 2015> ile ortalama 3000 kilometre sürüş sırasında %97 verim alınmıştır.
Araç Markası: Suzuki Araç Modeli: Vitara 2015> Sürülen Kilometre: 3000
Mükemmel neumatics, kavrama muhteşem, tek kötü şey yol direnci

Lastik Ebatları ve Fiyatları

Goodyear EfficientGrip Performance 2

Lastik Ebatı
Araç Tipi
Lastik Etiketleri
Fiyat

15’’ Lastikler

16’’ Lastikler

17’’ Lastikler

18’’ Lastikler

19’’ Lastikler

Goodyear Lastik Ürün Aileleri