Dunlop Sp Sport FM800 Lastik Yorumları

Binek Araç / Otomobil
Yaz

Yaz şartlarında Otomobil araç tipine uygun olan Dunlop Sp Sport FM800 lastik yorumlarını inceleyerek kararınızı kolayca verin!

(54 Yorum) 0
Rated 4.3/5 based on 54 reviews
Tüm ebatları görüntüle
Dunlop Sp Sport FM800 lastikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tecrübelerinizi paylaşın ve diğer otomobil sahiplerine yardımcı olun.
Yorum Yap
Tyre Reviews

Sp Sport FM800 Lastik Yorumları

Hyundai elantra ile ortalama 2100 kilometre sürüş sırasında %74 verim alınmıştır.
Araç Markası: Hyundai Araç Modeli: elantra Sürülen Kilometre: 2100
Bu lastikleri yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Şu ana kadar kuru ve ıslak yol tutuşu oldukça iyi ancak fren mesafesinin daha iyi olabileceği düşünülüyor. Su birikintilerinden geçerken tantana yok veya herhangi bir çekiş kaybı hissedilmiyor Ancak direksiyonun hassasiyeti daha az hissedildi. Ancak bu bir gezi lastiği ve bu lastik setinden önce 'V' hız derecesine sahip bir UHP lastiği kullanıyordum. Bu lastikleri yaklaşık 2 haftadır kullandığım için aşınma konusunda emin değilim. Sonuçta makul bir fiyata iyi bir lastik.

Honda Jazz ile ortalama 75 kilometre sürüş sırasında %94 verim alınmıştır.
Araç Markası: Honda Araç Modeli: Jazz Sürülen Kilometre: 75
Bu lastiği 75.000 km, yaklaşık 8 yıl ve dört mevsim, her zemin tipinde (çoğunlukla şehir içi) kullandım. Ancak lastikte çatlaklar başladı. Yenisini değiştirmeliyim.

Toyota Sienta ile ortalama 12000 kilometre sürüş sırasında %89 verim alınmıştır.
Araç Markası: Toyota Araç Modeli: Sienta Sürülen Kilometre: 12000
Yakıt ekonomisi için üç set Ecopia 150 ve 300, Yoko V552'den sonra bu LM800'leri Toyota Sienta Hybrid (gen2 1.5L) ile sürdüm (yakıt göstergesi yanmadan önce ortalama 750km - Şehirde/Otoyolda: 30/70); yakıt ekonomisi yaklaşık 700 km'ye düştü ancak kuru ve özellikle ıslak çekiş gücü olağanüstü. Otopark dönüş kayması ve gıcırtı büyük ölçüde en aza indirildi. Önceki Bridgestone Ecopia ve Yokohama BlueEarth ile karşılaştırıldığında genel olarak mükemmel. Fiyatına göre daha iyi bir şey bulamadım. Gürültülü olduğunda (+20k) döndürülür ve sessiz bir sürüşe geri döner. Başparmak havaya

Toyota hilux ile ortalama 5000 kilometre sürüş sırasında %86 verim alınmıştır.
Araç Markası: Toyota Araç Modeli: hilux Sürülen Kilometre: 5000
3. set. Çünkü çok rahatım. Bf 2wd Hilux. Bence paranızın karşılığını fazlasıyla veriyor, gerçekten güvenli yağışlı hava ve yaz lastiği (güney TAS) Pirelli sporu değil ama ıslak zeminde ciddi anlamda iyi

Toyota Corolla Altis ile ortalama 34000 kilometre sürüş sırasında %71 verim alınmıştır.
Araç Markası: Toyota Araç Modeli: Corolla Altis Sürülen Kilometre: 34000
Çok fazla gürültülü lastik. Bu sayede 54000 km yol kat ettim. Ara sıra çok fazla delik açılıyor. Direksiyon çok sertleşti. Lastiklerden birinin iç tarafında şişkin kabarcık benzeri bir şey olduğunda bunları değiştirmek. Aşırı sert lastikler.

Honda FREED ile ortalama 2000 kilometre sürüş sırasında %100 verim alınmıştır.
Araç Markası: Honda Araç Modeli: FREED Sürülen Kilometre: 2000
Çok iyi lastikler. İyi kavrama ve kısa fren mesafesi. Aynı zamanda çok sessizdi ve önceki t005'imden (ki bu da mükemmeldi ama 205 mm) kesinlikle daha hafifti. Büyük markalardan daha ucuz ve şu ana kadar bu lastiklere ıslak ve kuru zeminde çok güveniyorum.

Mazda 121 ile ortalama 7000 kilometre sürüş sırasında %84 verim alınmıştır.
Araç Markası: Mazda Araç Modeli: 121 Sürülen Kilometre: 7000
FM800, DUNLOP AD'nin Singapur'da getirdiği resmi model değildi. Tayland'da üretilmiştir, ancak fiyatı Michelin / Goodyear gibi büyük isimlere ve hatta diğer resmi Dunlop modellerine göre oldukça rekabetçidir. Önceki lastiğim bayiyle birlikte gelen arabama takılan Bridgestone T005A idi. FM800'ün performansı çoğu açıdan T005A'dan daha iyiydi; özellikle de Konfor, düşük gürültü ve kuru/ıslak zeminde iyi kavrama.

Ford Fiesta ile ortalama 70 kilometre sürüş sırasında %86 verim alınmıştır.
Araç Markası: Ford Araç Modeli: Fiesta Sürülen Kilometre: 70
Ford fiesta ecoboost'um var ve Güney Afrika'da her gün heyecanlı sürüşler yapıyorum. Bu lastikler bana 60.000 km'nin üzerinde rahatlıkla dayandı. Güçlüdürler ve çukurlarla hiçbir sorun yaşamadan başa çıkarlar. Kuru zeminde kavrama oldukça iyi ancak ıslak zeminde o kadar güvenmiyorum. Sonuçta bu fiyata kesinlikle tekrar satın alırdım!

Volkswagen Volkswagen Up! White Up! 75PS/95NM ile ortalama 5000 kilometre sürüş sırasında %90 verim alınmıştır.
Araç Markası: Volkswagen Araç Modeli: Volkswagen Up! White Up! 75PS/95NM Sürülen Kilometre: 5000
Mükemmel kuru ve ıslak yol tutuşu, çok sessiz ve harika direksiyon hakimiyeti. VW UP 195/50 x15'e takıldı, çok memnun ve iyi fiyatlı!

Toyota Corolla ile ortalama 0 kilometre sürüş sırasında %86 verim alınmıştır.
Araç Markası: Toyota Araç Modeli: Corolla Sürülen Kilometre: 0
Gerçekten harika yarı performanslı lastikler. Bunları 90'ların hot hatch'ine her gün koyuyorum. Bir AE92 Toyota Corolla FX GT. Kuru ve ıslak tutuşu mükemmeldir. Sürüş hissi iyi ama mükemmel değil. Sert bir şekilde itildiğinde gıcırtı duyulmuyor ve son derece öngörülebilir lastikler. Bunlar yarı performanslı bir arabada harika olurdu. Günlük olarak zorlu kalkışlar yapıyorum ve arabamı zorluyorum. Bir kez olsun yol tutuşunu kaybetmedim. Duruşu da çok iyi, lastiklerin durma gücü çok iyi, yol tutuşunu kaybetmiyor ve kilitlenmiyor. % 100 tavsiye ederim ve kesinlikle tekrar satın alırdım.

Lastik Ebatları ve Fiyatları

Dunlop Sp Sport FM800

Lastik Ebatı
Araç Tipi
Lastik Etiketleri
Fiyat

15’’ Lastikler

16’’ Lastikler

17’’ Lastikler

18’’ Lastikler

19’’ Lastikler

Dunlop Lastik Ürün Aileleri