Lastik
Start Up Dergisi'nin Mayıs Ayı Baskısındayız!
30/05/2022

Start Up Dergisi'nin Mayıs Ayı Baskısındayız!

Capital Dergisi’nin bir ürünü olan Start Up dergisi Mayıs ayı baskısında Servislet Kurucu ortağı ve CEO Gökmen Bolayır’ı konuk etti. Servislet fikrinin oluşumunu ve girişim sürecini anlatan Bolayır 2023 planlamalarında Kuzey Amerika’nın olduğunu açıkladı.

 

Otomotiv sektöründe yer alan servis noktalarıyla yedek parça markalarının dijital dönüşümüne hizmet eden Servislet bugüne kadar 3 turda toplam 12,6 milyon dolarlık yatırıma almıştı.

 

Bolayır 2022’yi şöyle özetliyor: “Yeni markaları bünyemize katacağız. Yeni hizmet alanları kurguluyoruz. Sigorta ve kasko alanında farklı açılımlarımız olacak. En önemlisi dünyaya blokzincir tarafındaki iddiamızı sunacağız.” 

 

Yeni dikeylerini duyuran Servislet girişim ekosisteminde yer alan birçok kişi tarafından sadece bir pazaryeri olarak konumlandırılıyor. Ancak Bolayır’ın da belirttiği gibi Servislet’in misyonu bunun çok daha ötesinde. 

 

Araç sahipliğini ve araç sahibinin hayatını kolaylaştırma yolunda emin adımlarla ilerleyen Servislet’in hikayesini ve değer önerilerini öğrenmek için yazının tamamını okumayı unutmayın!


Yazının tamamını okumak için tıklayınız.