Lastik
Servislet Mobil Uygulaması Çok Yakında
06/03/2022

Servislet Mobil Uygulaması Çok Yakında

Servislet mobil uygulaması size kullanıcı dostu bir deneyim sunmak için hazırlanıyor. Böylece Servislet sistemini mobilde tüm avantajları ile yaşatmak hedefleniyor. CTO ve Co-Founder Cevdet Ertürk ile Senior Mobile App Developer Ali Doğan liderliğinde yürütülen mobil uygulama projesi üzerinde yoğun çalışmalar devam ediyor. 


Akıllı telefonu ve tableti olan herkesin tüm avantajlardan yararlanabileceği Servislet Mobil Uygulaması ile Servislet Teknoloji Departmanı kullanıcı tercihlerini yakından takip ederek uygulama geliştirmelerine de devam edecek. 


Servislet’te aktif kampanyalardan, indirimlerden, sipariş durumunuzdan ve daha birçok gelişmeden mobil uygulama bildirimleri ile haberdar olabileceksiniz. Buna ek olarak, lastik satın aldığınız bayinin konumuna harita üzerinden hızlıca ulaşabilecek ve lastik sökme-takma randevunuza kolaylıkla gidebileceksiniz. 


CEO ve Co-Founder Gökmen Bolayır Servislet’in Mobil Uygulamasından şöyle bahsetti: “Araç anahtarınız ve Servislet mobil uygulaması aracınıza dair her şeyi temsil eden bir yapı olacak. Mobil uygulamayı kullanan müşterilerimiz için de ekstra avantajlar sağlanması planlanıyor. En heyecanlandığımız konu ise Servislet mobil uygulama kullanıcılarına sunacağımız haziran ayında açıklanacak bir sürpriz.” 


Kısacası Servislet Mobil Uygulaması ile aracınıza dair her şey cebinizde olacak!