Servislet
Periyodik Bakım Hizmeti
Nasıl Çalışır?

Sizlere yepyeni bir deneyim sunan Servislet İle aracınızın ihtiyaçlarını birkaç basit adımda tamamlayabilirsiniz.
1
Servis Hizmeti Seç Aracınız için en uygun servis hizmeti tekliflerini görüntüleyin ve paketinizi oluşturun.
2
Randevu Al Tercih ettiğiniz randevu tarihini ve saatini belirleyin, onaya gönderin.
3
Ödemeni Yap Kampanyalardan yararlanın ve ödeminizi kolayca yapın.
4
Hizmet için Gel Seçtiğiniz servis noktasına gidin, deneyiminizi değerlendirin ve yorum yazın.

Servislet Üzerinden Satın Almanın Avantajları

GÜVENLİ Servislet üzerinden yapacağınız online satın alma işlemleri güvenlidir. Tüm ödeme işlemlerinde 3D Secure Sistemi kullanılır, kredi kartı bilgilerinizin kaydı tutulmaz, ödeme ekranları ve bankalar arasındaki bilgi alışverişi tamamen kriptolanmış şekilde gerçekleşir.
KOLAY SATIN ALMA Satın alma işlemi oldukça kolaydır. Basit ve anlaşılır kullanıcı deneyimine sahiptir, satın alma işlemleri basitleştirilmiştir, her adımda sizi yönlendirir ve doğru işlemleri yaptığınızdan emin olursunuz.
UYGUN ÖDEME Hizmetlerin, ücretli ve ücretsiz servislerin, indirimlerin ve vergilerin detaylı dökümünü içerir. Ödeme yöntemini seçebilir ve güvenle işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
ONAYLANMIŞ RANDEVU Satın alma işleminizden sonra, tercih ettiğiniz randevu tarihi ve saati seçtiğiniz servis noktası tarafından onaylanır. Böylece hizmet ve servislerin randevu zamanında hazır olması sağlanır.
MÜŞTERİ DESTEĞİ Hizmet ve servisler hakkında bilgilendirme, satın alma işlemleri, randevu planlaması gibi sürece dair tüm konularda deneyimli destek ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an size yardım etmeye hazırdır.