Nedir?

Servislet servis ihtiyacı olan araç sahipleri ile araç servislerini birleştirir ve daha çok müşteri kazanmanızı sağlar.

Servislet ile yakınınızdaki potansiyel müşterilerinize ihtiyaç duydukları araç servisleri ile ilgili fiyat tekliflerinizi gönderebilir ve kabul edilen tekliflerinizin randevularını onaylayabilirsiniz.

Servislet ile hangi markalarda ve servis kategorilerinde hizmet sunmak istediğinizi belirleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Yeni Müşteriler Kazan

Servislet’e katılarak yakınındaki taleplerini görüntüleyebilir, işletmenizi tanıtabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

24 / 7 Açık Servis

Servislet ile işletmeniz sadece çalışma saatlerinde değil 7/24 açıktır.Araç Servis talepleri kesintisiz olarak alır ve teklif verebilirsiniz.

Otomatik Teklif Sistemi

Otomatik Teklif Sistemi sizin yerinize belirlediğiniz marka ve hizmet başlıklarına göre servis taleplerine teklif verir ve yeni müşteri fırsatlarını kaçırmazsınız.

Takvimini Organize Et

Onaylanan teklif randevularını takvim yoğunluğuna göre organize edebilir, yeni müşterilerinizle değişiklikleri koordine edebilirsiniz.

Teslimatlarını Planla

Servis işlemleri tamamlanan araçların teslimatlarını planlayabilir ve teslimat değişiklerini müşterilerinize bildirebilirsiniz.

Performans Raporlama

Size uygun servis taleplerine verdiğiniz tekliflerin servis randevusuna dönüşümüne kadar olan performansınızı belirlediğimiz tarih aralıklarına göre raporlayabilirsiniz.

Her Zaman Destek

Servislet destek ekibi ihtiyaç duyduğunuz her zaman size yardım etmek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır bekliyor.

Kolay Kullanım

Servislet uygulamalarını kullanmak çok kolay ve rahattır, sizi her adımda yönlendirir ve tüm işlemleriniz kolaylıkla yapabilirsiniz.

Araç Sahibi

ServisLet’e Katılın Size Uygun Servisi Bulun