Ürün Seç

Ürün Seç

Randevu Al

Randevu Al

Ödemeni Yap

Ödemeni Yap

Montaj İçin Gel

Montaj İçin Gel

Şehir Seçiniz
Nasıl seçeceğimi bilmiyorum. Bilgi Al

Mevsime Göre

Araç Tipine Göre

Popüler Lastik Ebatları
Michelin Hakkında

Aracınızın zeminle tek temas noktası olan lastikler sürüş güvenliğiniz ve konforunuz için önemlidir. Bu yüzden lastik tercihinizi güvenilir ve alanında uzman markalardan yana kullanmanız önerilir. Sektöründe lider Michelin lastik maksimum konforu sunarken aynı zamanda güvenli yolculuk yapmanızı sağlar. 1888’den beri üretim yapan Michelin her araç tipine uyumlu, yüksek performanslı ve Servislet çözüm ortaklığıyla uygun fiyatlı ürünleri size sunmaktadır....

Michelin lastikleri mevsim kategorisinde üç ana başlıkta sınıflandırır. Bunlar kuru ve nemli zeminlerde maksimum tutuşu sağlayan Michelin yaz lastikleri, karlı ve buzlu hava koşullarında mükemmel çekiş gücü sağlayan Michelin kış lastikleri ve hem yaz hem kış koşullarında mükemmele yakın sürüş keyfi sunan Michelin 4 mevsim lastiklerdir. Hava koşullarına uygun lastik kullanımı can güvenliğiniz için çok önemlidir ve ilk dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir.

Michelin lastiklerinin kendi içinde 7 ürün ailesi vardır. Bunlar, yakıt tasarrufunu hedefleyen Energy, konfor ile öne çıkan yaz lastiği ürün ailesi Primacy, performans yaz lastiği olan Pilot, SUV ve 4X4 latiği Latitude, kamyonet lastiği Agilis, yeni nesil teknoloji ile üretilen 4 mevsim lastiği Crossclimate ve zorlu kış koşullarına hazırlıklı olmanızı sağlayan Alpin’dir.

Her araç tipine uygun lastik üretimi yapan Michelin, lastiklerini araç tiplerine göre de kategorilendirmiştir. Bunlar binek/otomobil, SUV/4X4 ve kamyonet lastik gruplarıdır.

Bunlara ek olarak, aracınıza uygun lastiği, taban genişliği, yanak yüksekliği lastiği, jant çapına göre seçmeniz gerekir. Servislet çözüm ortaklığı ile aracınıza ve hava koşullarına uygun lastik seçimine kolayca ulaşabilir ve her zaman destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Devamını Oku