Yapı Kredi World'e Özel Peşin Fiyatına 7 TaksitDetaylı Bilgi

SERVİSLET COVID-19 BİLGİLENDİRME

Servislet'in aracınıza dair sunmakta olduğu hizmetler kesintisiz devam etmektedir. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü dahil, tüm yetkili merciilerin yapmış olduğu uyarılar dikkate alınarak, Servislet'in servis sağlayıcıları ve araç sahipleri için en yüksek seviyede koruyucu önlemlerin alındığından emin olarak hareket etmekteyiz. "En doğru uygulama" tedbir adımlarını sürekli olarak tedarikçilerimiz ve onların teknikerleri ile paylaşarak, sizleri ve kendilerini randevular esnasında maksimum seviyede korumayı amaçlıyoruz.

temassız

Temassız Servis Randevuları

Tüm servis sağlayıcılarımız ile "en doğru uygulama" bilgilerini en güncel haliyle paylaşıyoruz. Bunlar içerisinde, sürekli el dezenfeksiyonu, en az 1.5 metrelik sosyal mesafede kalma önerisi ve temassız servis hizmeti sunulması için destek yer almaktadır. Tüm servis personelleri, eldivenler ile aracınıza gereken hizmeti sunmakta ve temas edilen her noktayı aracınızın iç döşemesine ve boya alanlarına zarar vermeyen anti-viral ve anti-bakteriyel temizlik ekipmanları ile dezenfekte ederek çalışmaktadırlar.

koruma

Tüm Paydaşlarımızı Koruyoruz

Tüm paydaşlarımızı korumak adına gereken adımların tümünü faaliyete geçirdik. Servisler ofisinde çalışan tüm ekibimiz için uzaktan çalışabilmeleri adına gereken tüm altyapı desteğini hazırladık. Servis noktalarının tümünde alınması gereken, araç sahiplerinin ve ilgili noktada çalışan perdonelin sağlığı açısından, tüm önlemlere dair bilgilendirme yazılarımızı paylaştık. Tüm servis noktaları dezenfeksiyon işlemlerini hayata geçirdi. Lojistik iş ortağımız olan kargo firmaları ile her zamankinden çok daha yakın temas içerisinde hareket ederek, müşterilerimize verdiğimiz sözü yerine getirme konusunda her zamankinden çok daha fazla özen gösteriyoruz. Evlerinde kalan araç sahipleri için belli şehirlerde valet ve yerinde montaj hizmetlerini hayata geçiriyoruz.

temassız

Araç Sahipleri İçin Önerilerimiz

Sosyal mesafenin bir parçası olarak, aracınızı serviste teslim ederken gereken mesafe kurallarına uymanızı ve tokalaşmak yerine servis yetkilisi ile uzaktan selamlaşmanızı rica ediyoruz. Temassız servis hizmeti için, anahtarlarınızı aracınızın üzerinde veya tek kullanımlık poşetler içerisinde bırakmanızı öneriyoruz. Servislerimiz ile veya Servislet Müşteri İlişkileri hattından bizimle iletişime geçerek kaygılarınızı ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Sağlığınızı çok önemsiyoruz ve gereken her türlü destek için sizin ve aracınızın yanındayız.